top of page
1f59a04c80e2.jpg

ŽANETE GRENDE

Fonds "Viegli" dibinātāja

Christine, when you come up with any project, it is perfectly clear that they will be done! You plan the process very carefully and get the result step by step. Thank you!

MaraUpmane Holsteine.jpg

MĀRA UPMANE-HOLŠTEINE

“Astro’n’out” soliste

“Kristīne ir enerģijas pilna un visos projektos ieliek sirdi. Ar lielu atbildību. Uz saviem pleciem var izvest veselu grupas koncerttūri, spējot domāt gan radoši, gan par finansēm. Jaunas sfēras nekad nav biedējušas – tieši pretēji, viņa labprāt lec nezināmajā, ātri mācoties un sevi pierādot kā daudzpusīgu

profesionāli.”

vita-timermane_cropped_bw.jpg

VITA TIMERMANE-MOORA

Head of Institute of Latvia

Kristīne ir veiksmīga projektu vadītāja - radošums un atbildība nodrošina ideju veiksmīgu realizāciju. Sadarbībā augsti vērtējama Kristīnes pašiniciatīva, pašdisciplīna un vienlaicīgi komandas gars.

BuzzBar_2020_ArtursPavlovs (210 of 212).

DŽEINA LEITĀNE

"Bitīte" vadītāja

"Bitīte" aktivitātēs meklējam mūsdienīgas, orģinālas un stilīgas idejas. Kristīnes darbs un vīzija pilnībā atbilst šiem kritērijiem, tāpēc visi īstenotie pasākumi: pasākumu organizēšana, aktivitātes sociālajos tīklos norit ļoti raiti un veiksmīgi.

Svaigi_8-800x534.jpg

ELĪNA NOVADA

"Svaigi.lv" īpašniece

Sadarbība ar Kristīni komunikācijas projektu ietvaros ir bijusi profesionāla un vērtīga, atrodot radošus risinājumus izvirzītajiem mērķiem. Kristīnes darbs ir balstīts ne tikai daudzu gadu praktiskā pieredzē, bet arī padziļinātās zināšanās komunikācijas jomā. Cilvēcīgi patika sadarbība, radoši risinājumi un precīza darbu izpilde.

KK PR & PRODUCTION

Telephone. 22847009

Email. kristine@kkproduction.lv

Head Office

Riga, Lacplesa 13

Head Office

Riga, Lacplesa 13

Follow us:

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page